| Meniny má: Igor

GVP
člen medzinárodnej franchise CBA

Akcie

Na maloobchodných prevádzkach potravín, pripravujeme pre našich zákazníkov vždy zaujímavé a lákavé akciové ceny vybraných druhov potravín.

AKCIA
AKCIA
Do vypredania zásob.
VEĽKONOČNÁ AKCIA
VEĽKONOČNÁ AKCIA
Do vypredania zásob.
AKCIA ŠARIŠ
AKCIA ŠARIŠ
Do vypredania zásob

Skvelý víkend GVP

"Skvelý víkend GVP" môžete využiť každý týždeň v piatok a sobotu na všetkých našich maloobchodných predajniach.

Výhodná ponuka Váš región

"Výhodná ponuka Váš región" sa opakuje v mesačnom intervale a trvá celé dva týždne. Je to druha najširšia akcia na našich maloobchodných predajniach, v ktorej Vám ponúkame cca 200 vybraných druhov potravín a drogérie za zaujímavé a lákavé akciové ceny.

Víkendová cena

"Víkendová cena" beží každý  týždeň vo štvrtok, piatok, sobotu a v nedeľu na všetkých našich maloobchodných predajniach.

Výhodná ponuka produktov a služieb

"Výhodná ponuka produktov a služieb" sa opakuje v mesačnom intervale a trvá celé dva týždne. Je to najširšia akcia na našich maloobchodných predajniach, v ktorej Vám ponúkame viac ako 400 vybraných druhov potravín a drogérie za zaujímavé a lákavé akciové ceny.

Výhodná ponuka prémiových značiek

"Výhodná ponuka prémiových značiek" sa opakuje v mesačnom intervale a trvá celé dva týždne. V tejto akcii ponúkame vybrané prémiové značky od našich najvýznamnejších dodávateľov. Túto akciu ponúkame iba vo vybraných predajniach CBA-GVP: P001-Snina, ul. 1.Mája 2680/19 ; P003-Čierna n/T, Dukelských hrdinov 10 ; P004-Humenné, Hrnčiarska 11 ; P006-Snina, Strojárska 2525 ; P012-Humenné, Laborecká 1968/76 ; P014-Humenné, Třebíčska 1843/17 ; P015-Humenné, Laborecká 3 ; P016-Humenné, Mierová 5215/85